Usługi profesjonalnego detektywa

Czasami możesz odnieść wrażenie, że ktoś Cię śledzi. Nie masz pewności, ale wiele na to wskazuje. Innym razem zauważasz, że Twój partner lub partnerka zachowują się tak, jakby zdradzali. Dostajesz głuche telefony, obserwujesz większą dbałość o wygląd zewnętrzny ukochanej osoby, która na dodatek często znika z domu. Są też sytuacje, kiedy ktoś ukradł Ci pomysł. Warto wtedy zatrudnić biuro detektywistyczne i detektywa Łódź, który zajmuje się wykrywaniem podsłuchów i znajdowaniem dowodów.

Usługi detektywistyczne

Detektyw Łódź pomoże Ci w różnych przypadkach. Możesz u niego szukać na przykład pomocy w obszarze biznesowym. Zajmuje się on bowiem weryfikacją pracowników i partnerów w biznesie, kradzieżami danych oraz pomysłów. A oto jego inne usługi:

  • wykrywanie podsłuchów – GSM, sejsmicznych, radiowych, bezprzewodowych, telefonicznych, komputerowych, czy wykrywanie podsłuchów dyktafonowych. Podsłuchy naprawdę niejedno mają imię. Umieszczane są również w różnych dziwnych miejscach, że tylko biuro detektywistyczne może te miejsca odnaleźć. Niektóre podsłuchy umieszczane są na przykład w przedmiotach codziennego użytku. Są także systemy zdalne sterowane laserowo.
  • zdrady małżeńskie – są stosunkowo trudne do wykrycia. A jednak są pewne symptomy, których zaobserwowanie może być znamienne. Jest to na przykład większa dbałość o wygląd zewnętrzny. Psychologowie dodają, że ważna jest pierwsza zdrada. Jeśli partner pierwszy raz zdradzi i uda mu się zatuszować sprawę to bardzo prawdopodobne, że powtórzy swój czyn. Działalność zdradzającego można wykryć używając podsłuchów, internetu, miniaturowych kamer, dyktafonów.
  • informatyka śledcza – polega na zdobywaniu dowodów za pomocą technologii informatycznych.
  • sprawy gospodarcze – zwalczanie nieuczciwej konkurencji, kontrola zwolnień lekarskich, kontrolowanie francyzobiorców
  • ochrona z biznesie – detektyw Łódź pomaga wyjść z kryzysowej sytuacji polegającej na zaistnieniu niekorzystnego biegu zdarzeń albo wycieku informacji. Pomaga też wykreować korzystny wizerunek.
  • ubezpieczenie, upadłość, leasing – detektyw może być potrzebny wówczas, kiedy leasingobiorca nie zwraca rzeczy. Wówczas biuro detektywistyczne reprezentuje klienta w podstępowaniu o wydanie rzeczy. Świadczy również usługi typu kompleksowego w sprawach restrukturyzacyjnych albo upadłościowych.
  • sprawy rodzinne – to są na przykład sprawy o ustalenie ojcostwa. Detektyw może tutaj wystąpić w roli pośrednika w zbieraniu materiału genetycznego. Pomoże też ustalić miejsce pobytu domniemanego ojca. Sprawy rodzinne dotyczą również weryfikacji opiekunek do dziecka oraz gosposi. Detektyw może szukać potwierdzenia doświadczenia zawodowego, przeprowadzić wywiad środowiskowy, sprawdzić karalność kandydatki na opiekunkę, stan zdrowia fizycznego oraz psychicznego. Może także sprawdzić kontakty towarzyskie dziecka, sprawdzić sposób spędzania czasu wolnego przez dziecko, zebrać dokumentację fotograficzną oraz prowadzić raporty dzienne.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij