Pomoc prawna za granicą sprawdzi się w kryzysowej sytuacji

Adwokat w Europie to firma, która pomoże Ci w Polsce, jak i poza granicami kraju. Kryzysowe sytuacje takie jak wypadki, gdzie trzeba dochodzić odszkodowania lub takie, gdzieś śmierć poniósł ktoś bliski, są nagłe i potrzeba w nich konkretnego działania opartego na wiedzy eksperckiej.

W takiej sytuacji nasza firma, może pozwać zagraniczne towarzystwa ubezpieczeniowe, co znacznie ułatwia sprawę i zrzuca formalności z osoby w trudnej sytuacji.

Jesteśmy z Klientem na każdym etapie załatwiania sprawy

Wiemy, ile przeszkód mogą powodować formalności w obcym kraju, dlatego:

  • Prowadzimy korespondencję i tłumaczenia w obcym języku
  • Sprawdzamy zasadność orzeczeń wydanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe
  • Załatwiamy dokumentację medyczną ze szpitali, dokumenty z policji, prokuratury i sądów
  • Zapewniamy wsparcie psychologiczne

Nasz cel to wywalczenie dla Klienta jak najwyższego odszkodowania w możliwie najkrótszym czasie.

Pomoc prawna za granicą przydaje się w najmniej oczekiwanym momencie, gdy tracimy przysłowiowy grunt pod nogami, a sytuacja i formalności nas przerastają. Samodzielne załatwienie sprawy może nam nie przynieść tylu korzyści, co powierzenie jej doświadczonym prawnikom, którzy znają przepisy za granicą, jak i instytucje, z którymi należy załatwiać wszystkie czynności. 

W czym możemy pomóc poszkodowanym osobom?

Jeśli dostaniesz spadek po krewnych za granicą, nie obawiaj się, dopilnujemy formalności i pomożemy Ci uzyskać całość pieniędzy bez niespodzianek

Ty lub Twój bliski ucierpiał w wypadku komunikacyjnym? Straciłeś kogoś w wypadku? Jeśli nie ponosisz wyłącznej winy za wypadek, z nami wywalczysz odszkodowanie. 

Ktoś z Twoich bliskich zmarł za granicą? Tutaj mamy na myśli wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy czy w rolnictwie. Z nami możesz zawalczyć o zwrot kosztów pogrzebu, zadośćuczynienie za krzywdy, odszkodowanie za pogorszenie się sytuacji materialnej czy rentę. Świadczenie może należeć się nie tylko małżonkowi, rodzicom czy dzieciom, ale w pewnych sytuacjach mogą ubiegać się o nie Dziadkowie, wnuki czy rodzeństwo.

Twój bliski ucierpiał w wypadku w pracy za granicą? Nie trać nadziei i zaufaj naszemu doświadczeniu. Wypadki w pracy, czy w drodze do pracy, szczególnie w takich branżach jak budowlana czy produkcyjna, nie sa tak rzadkie jak się wydaje. Z nami możesz wnioskować o zwrot kosztów leczenia, utraconych dochodów, zadośćuczynienie za krzywdę, świadczenie pielęgnacyjne czy rentę.

Prowadzisz spór z kontrahentem zagranicznym? Wykonawca nie spełnił warunków umowy? Pomożemy Ci odzyskać należności.

Prowadzimy również poszukiwania genealogiczne spadkobierców w większości krajów Europy Wschodniej i Zachodniej. 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij