Jak przebiega proces umorzenia długów?

Długi spędzają sen z powiek niejednej osobie. Szczególnie jeśli wpadła ona w spiralę zadłużenia w której nie jest w stanie rozsądnie spłacać zobowiązań i wciąż jest straszona i ponaglana przez windykację. W takiej sytuacji choćby częściowe umorzenie wydaje się wybawieniem. Co zrobić, aby je uzyskać?

Co zrobić, aby umorzono Ci długi?

Pozbycie się chociaż części zadłużenia w parabankach lub u innych wierzycieli wymaga znajomości mechanizmów związanych z oddłużaniem. Dlatego najprościej i najskuteczniej jest skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych w tym firm. W Mamdlugi.pl już od wielu lat zajmujemy się negocjacjami dotyczącymi umorzeń. Jak wygląda to w praktyce?

Istnieją wyspecjalizowane podmioty zajmujące się skupowaniem długów i dochodzeniem wierzytelności. Z wieloma z tych firm można podjąć negocjacje. Jeśli zainteresuje Cię usługa Negocjacji Umorzenia Długów to na adres mailowy otrzymasz wzór pełnomocnictwa, które upoważnia nas do negocjacji umorzeniowych w Twoim imieniu. Twoja rola sprowadza się do jego podpisania i odesłania pocztą elektroniczną.

Negocjacje w kwestii umorzenia

Od tego momentu negocjacje w sprawie umorzenia podejmuje z firmą windykacyjną upoważniony pełnomocnik. Zawsze staramy się osiągnąć jak najlepszy rezultat, czyli umorzenie jak największej części długu. Profesjonalne podejście ze strony naszych specjalistów to przede wszystkim rozmowy bezpośrednie. Stawiamy na spotkanie w cztery oczy z osobą decyzyjną w firmie windykacyjnej.

Kilka dni po przeprowadzonych rozmowach otrzymujesz propozycję ugody w formie pisemnej. Często jest to poważne nawet kilkudziesięcioprocentowe umorzenie z całości długu. Warto jeszcze raz podkreślić, że takie negocjacje dotyczą tylko i wyłącznie wierzytelności sprzedanych. Nie jest to więc możliwe, jeśli Twoje zobowiązanie nadal pozostaje w rękach parabanku. Właściwe działania można podjąć, dopiero gdy ten dług zostanie odsprzedany przez „chwilówkę” odpowiedniej firmie windykacyjnej

Uczciwe warunki dla osób zadłużonych

W Mamdlugi.pl stawiamy na przejrzyste i uczciwe warunki współpracy z naszymi klientami. Wynagrodzenie pobieramy tylko i wyłącznie w przypadku, gdy nasze działania zakończą się sukcesem i zgodnie z umową. Stała prowizja za wykonanie zlecenia wynosi 10% wartości Twoich oszczędności będących efektem umorzenia długu. Płacisz dopiero po wykonaniu zadania. Jeżeli nasz specjalista wynegocjuje mniejszy procent umorzenia, niż zadeklarowaliśmy na umowie wówczas nasze wynagrodzenie wynosi zero. Obowiązuje jedynie opłata stała na pokrycie kosztów delegacji negocjatora do siedziby wierzyciela w wysokości 150 zł. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij